SON YORUMLAR
 1. Baldız Baldan Tatlıdır Yerli Erotik Filmi izle 720P 5.6

  Baldız Baldan Tatlıdır Yerli Erotik Filmi izle

  İZLENME 208

  SÜRE 40

  BEĞENME 0

  BEĞEN 3

  Baldız Baldan Tatlıdır Yerli Erotik Filmi sizlerle. Yerli erotik filmler arasında, film başlığı ile viral olmuş nadir kaliteli filmlerden biri sizinle. Türk kadınların eski erotizm günlüklerini yansıtan filmi mutlaka çok beğeneceksiniz.


  Kısaca filmde ; üniversite öğrencisi olan Ozan'ın ailesinin yanına yarı zamanlı çalışmaya gittiği yaz tatilinde baldızı Pelin'e aşık olması ve yaşanan olayları konu alır.

  Ozan, kendisine iş bulmak için İstanbul'un dışında yaşayan ailesinin yanına gelir ve burada baldızı Pelin ile tanışır. Pelin, kendisinden büyük olan Ozan'a ilk başta soğuk davranır ancak zamanla aralarında bir yakınlaşma başlar. Ancak Pelin'in bir sevgilisi vardır ve Ozan bu durumdan habersizdir.

  Filmde, aile değerleri, ilişkiler ve aşkın nasıl bir duygu olduğu gibi konular ele alınır. Pelin ve Ozan'ın yaşadıkları maceralar izleyicileri güldürürken aynı zamanda Erotizm dolu dakikalar yaratacaklar. Erotikhott.com adresi iyi seyirler diler.

Background
Baldız Baldan Tatlıdır Yerli Erotik Filmi izle 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
9.0
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
2024 Erotikhott.com adresi iyi seyirler diler.