SON YORUMLAR
 1. Geleneksek Çin Günleri Erotik Filmi izle 720P 6.1
   

  Geleneksek Çin Günleri Erotik Filmi izle

  İZLENME 12

  SÜRE 135

  BEĞENME 0

  BEĞEN 1

  Pekin’in kalbinde, geleneksel bir mahallede, genç ve hevesli bir ressam olan Li Wei, her yıl düzenlenen Qixi Festivali’nde sergilemek üzere bir eser hazırlamaktadır. Ancak, ilham perisi onu terk etmiştir. Tam o sırada, mahalleye yeni taşınan ve antik Çin edebiyatına meraklı olan güzel bir kütüphaneci olan Xiao Yu ile tanışır. Xiao Yu’nun hikayeleri ve tutkusu, Li Wei’nin yaratıcılığını yeniden ateşler ve ikili arasında beklenmedik bir aşk filizlenir.

  Festival günü yaklaştıkça, Li Wei ve Xiao Yu, birbirlerine olan duygularını ifade etmenin yollarını ararlar. Li Wei, Xiao Yu için özel bir tablo yapmaya karar verirken, Xiao Yu da Li Wei için antik bir aşk şiiri yazmaya başlar. Ancak, Xiao Yu’nun ailesi onun başka bir şehirdeki iş teklifini kabul etmesini istemektedir ve Xiao Yu karar vermek zorundadır: Ailesinin isteklerini mi yoksa yeni bulduğu aşkı mı takip edecektir? Erotikhott.com adresi iyi seyirler diler.
Background
5.0
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
2024 Erotikhott.com adresi iyi seyirler diler.