SON YORUMLAR
 1. Koreliler ve Arkadaşları Erotik Filmi izle 720P 5.5
   

  Koreliler ve Arkadaşları Erotik Filmi izle

  İZLENME 14

  SÜRE 77

  BEĞENME 0

  BEĞEN 1

  Koreliler ve Arkadaşları, farklı kültürlerden gelen insanların İstanbul’da kesişen yollarını ve aralarında filizlenen aşkları anlatan bir film. Film, Koreli bir öğrenci olan Min-Jae ve Türk bir ressam olan Elif’in hikayesine odaklanır. Min-Jae, üniversite eğitimi için Türkiye’ye gelir ve Elif’in atölyesine rastlar. İlk başta sadece resim dersleri için atölyeye gelen Min-Jae, zamanla Elif’in sanatına ve kişiliğine hayran olur.

  Elif, Min-Jae’nin Kore kültürüne olan ilgisini fark eder ve ona Türkiye’nin zengin tarihini ve kültürünü göstermeye başlar. İkili, İstanbul’un tarihi sokaklarında dolaşırken, birbirlerinin dünyalarını keşfeder ve aralarında beklenmedik bir aşk yeşerir. Ancak Min-Jae’nin ailesi, onun geleneksel değerlere uygun bir eş bulmasını ister ve bu durum, Min-Jae ile Elif arasındaki ilişkiyi zorlar. Erotikhott.com adresi iyi seyirler diler.
Background
5.0
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
2024 Erotikhott.com adresi iyi seyirler diler.